Ładowanie…

AIKIDO DLA DZIECI

ZAJĘCIA AIKIDO DLA DZIECI

Zajęcia zorganizowane dla Państwa pociech prowadzone są w formie gier i zabaw z elementami Aikido, które wzmogą ich ogólny rozwój i wprowadzą w radosny nastrój i dobre samopoczucie. Dzięki systematycznemu uczęszczaniu u dzieci poprawi się sprawność fizyczna i motoryczna, a także wyrobią się pozytywne cechy charakteru, a w szczególności umiejętność zespołowego współdziałania i współzawodnictwa.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi pozwoliło na wypracowanie autorskiego programu treningowego, którego wymagania ujęte zostały w ramy egzaminacyjne na stopnie kyu Akademii Aikido Wrocław. Dzięki temu dzieci mają świadomość swojego systematycznego rozwoju, co przekłada się na jeszcze większe zaangażowanie i czerpanie satysfakcji z treningów Aikido.

DLACZEGO WARTO ABY DZIECI TRENOWAŁY

Wszystkich benefitów nie sposób wymienić w jednym miejscu. Poniżej tylko niektóre z nich, natomiast szerzej na ten temat piszą liczne portale poświęcone dzieciom oraz zdrowiu.

CO NALEŻY WIEDZIEĆ

  • Pierwszy trening jest całkowicie bezpłatny – bez żadnych zobowiązań można przyjść na trening z dzieckiem i sprawdzić czy taka forma ruchu nam odpowiada.
  • Na treningi można zapisać się w dowolnym momencie – nie ma znaczenia kiedy, do grupy można dołączyć przez cały rok szkolny.
  • Nie musisz mieć kimona – na początek wystarczą zwykłe spodnie dresowe, koszulka z krótkim rękawkiem i klapki.
  • Zaangażowanie rodziców i opiekunów – na pierwszym treningu opiekunowie zapraszani są na salę, ale na kolejnych preferujemy aby poczekali na swoje pociechy poza nią. W ten sposób dzieci będą mogły w 100% zaangażować się w trening, a ich postępy będzie można zobaczyć na specjalnych treningach pokazowych.