Ładowanie…

AIKIDO DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

AIKIDO DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Niezależnie od doświadczenia, wieku czy kondycji Aikido jest doskonałą formą ruchu dla każdego. Pozwala na kształtowanie prawidłowej postawy ciała, prowadzi do wzmocnienia układu wydolnościowego oraz wytrzymałości mięśniowej. Co istotne mnogość bodźców ruchowych poprawia zdolności motoryczne i manualne.

Podstawą w naszym klubie jest szacunek do drugiej osoby. Tutaj każdy jest równy i każdy od każdego się uczy. Z tego względu nie dzielimy uczestników na początkujących i zaawansowanych. Sprzyja to kształtowaniu dobrej atmosfery w klubie i pomaga w adaptacji nowych uczestników, co przekłada się na szybkie zdobywanie wiedzy i satysfakcję z odbytego treningu. U nas poznasz wiele ciekawych osób, poprawisz swój nastrój a codzienne problemy przejdą na drugi plan.

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ

Wszystkich benefitów nie sposób wymienić w jednym miejscu. Poniżej tylko niektóre z nich.

CO NALEŻY WIEDZIEĆ

  • Pierwszy trening jest całkowicie bezpłatny – bez żadnych zobowiązań można przyjść na trening i sprawdzić czy taka forma ruchu nam odpowiada.
  • Na treningi można zapisać się w dowolnym momencie – nie ma znaczenia kiedy, do grupy można dołączyć w każdym momencie.
  • Nie musisz mieć kimona – na początek wystarczą zwykłe spodnie dresowe, koszulka z krótkim rękawkiem i klapki.
  • Ćwiczymy na profesjonalnej macie – nasze dojo wyposażone są w sprzęt odpowiedni do danej dyscypliny i posiadający odpowiednie certyfikaty użytkowania.
  • Prowadzimy również zajęcia dla dzieci.